Özten Temizlik Hizmetleri, Çayyolu Temizlik

Çayyolu Temizlik

ÇAYYOLU TEMİZLİK HİZMETLERİ:
HALI YIKAMA, KOLTUK YIKAMA, BÖCEK İLAÇLAMA...

ÇAYYOLU NAKLİYE HİZMETLERİ:
EVDEN EVE NAKLİYE, OFİS TAŞIMA, ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT, SİGORTALI NAKLİYAT, MONTAJLI NAKLİYE...

"Özten Temizlik olarak, Evden Eve her türlü Nakliye, Halı Yıkama ve Temizlik Hizmetlerimiz ile Emrinizdeyiz. Ücretsiz Servis Sunuyoruz. Hizmetlerimiz %100 Müşteri Memnuniyeti Garantilidir."Tesislerde verdiğimiz temizlik hizmetleri, hizmetin ve mekanın özelliğine uygun makine ve kimyasallar kullanılarak, eğitimli, işini bilen personel tarafından yürütülmektedir.

Görev esnasında kullanılacak makine ve diğer teknik ekipmanlar, sarf malzemeleri, kimyasallar müşterinin onayı alındıktan sonra temin edilmektedir.

Verdiğimiz hizmetin sürekliliğini sağlamak için, temizliğe konu; alan ve malzeme kirlenme oranları göz önüne alınarak periyodik bakım planları yapılmakta (günlük, haftalık, aylık, 6 aylık ve yıllık) ve uygulamalar buna göre yapılmaktadır. Bu hizmete paralel olarak mekanın ilaçlama hizmetleri gerçekleştirilir.

Hizmetlerimiz:

 • 01 /
  HALI YIKAMA

  Tesislerde verdiğimiz temizlik hizmetleri, hizmetin ve mekanın özelliğine uygun araçlar kullanılarak, eğitimli, işini bilen personel tarafından yürütülmektedir.

 • 02 /
  KOLTUK YIKAMA

  Koltuklarınızı yıkıyor ve temizliyoruz. Zaman içinde kirlenen üstüne dökülenlerle kullanılamaz hale gelen koltuklanızı ilk günkü temiz ve hijyen haline geri getiriyoruz.

 • 03 /
  BİNA TEMİZLİĞİ

  Ev, Ofis, Fabrika, Okul, Hastane, Banka Temizlikleri. Temizlik İçin Yardımcı Bayan Hizmeti Verilir. Yangın ve İnşaat Sonrası Dış Cephe ve Cam Temizliği Hizmetleri Sunulur.

TEMİZLİK HİZMETLERİ

Bina Yönetimi

BİNA YÖNETİMİ

Alışveriş merkezleri ve mağazaları iş merkezleri ve plazalar, oteller ve turistik tesislerin işletme hizmetlerinin tamamını veya bir kısmını üstleniyoruz...

Peyzaj Hizmetleri

PEYZAJ HİZMETLERİ

Her büyüklükte alanların Yeşillendirilmesi, Proje ve uygulamasının yapılması, Mevsimlik bakım ve düzenlemeleri, İlaçlanması ve pest kontrol hizmetlerini yapıyoruz....

Teknik Hizmetler

TEKNİK HİZMETLER

Bina ve sitelerin kat mülkiyeti kanununda ifadesini bulan yönetim hizmetlerinin mevcut sosyal tesislerin işletilmesi dahil tamamını veya bir kısmını üstleniyoruz...

Nakliye Hizmetleri

NAKLİYE HİZMETLERİ

Evinizi, ofisinizi sigortalı olarak taşırken, nakliyesini üstlendiğimiz eşyalarınızı sağlam olarak teslim ediyor montajını yaparak teslim ediyoruz....

Temizlik, Nakliye
bizim işimiz.

Tıklayın

Nakliye Fiyatı
Almak İçin

Adres Bilgilerimiz:

ÖZTEN TEMİZLİK ŞUBE:
2432. Cad. No: 110/B (Kuşgana üstü) ÇAYYOLU, ANKARA

ÖZTEN TEMİZLİK FABRİKA:
Piyade Mah. 1544. Cad. 85/A Etimesgut, ANKARA

İletişim Bilgilerimiz: